W dniu 21 kwietnia 2012 roku odbyły się w Toruniu (Organizator UKS OPP  Dom Harcerza Toruń )  Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Przedszkolaków w szachach szybkich. Z dumą zawiadamiamy, że nasz młodziutki reprezentant, niespełna siedmioletni Wiktor Tański,  zajął zaszczytne trzecie miejsce w całym turnieju. Nasz Wiktor przegrał tylko dwie partie ( ze zycięzcą zawodów oraz w kończącej zawody rozgrywce ze Stasiem Pawlikowskim ).  To właśnie przegrana ostatnia partia pozbawiła Go drugiego miejsca, które zajął jego imiennik z Nakła Wiktor Wiśniewski,  z którym nasz reprezentant wcześniej wygrał.  GRATULUJEMY !

Obszerna relacja z Mistrzostw, której autorem jest Pan Daniel Ludwiński dostępna jest tutaj.

WIKTOR TAŃSKI podczas treningu w Żnińskiej Szkółce Szachowej

Tabela wyników :

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 1 IV Marchlewicz, Mateusz 0 1400 7.0 23.50 32.00 7 28.0
2 3 V Wiśniewski, Wiktor 0 1200 5.0 22.50 33.00 5 22.0
3 2 V Tański, Wiktor 0 1200 5.0 22.00 30.50 5 24.0
4 29   Lemański, Maksymilian 0 1000 5.0 21.00 31.00 5 23.0
5 14   Kwiatkowski, Jan Adam 0 1000 5.0 20.00 29.00 5 20.0
6 15   Pawlikowski, Stanisław 0 1000 5.0 19.00 26.50 4 21.0
7 9   Kacprzak, Karol 0 1000 4.5 21.50 31.50 4 19.5
8 27   Kacprzak, Kacper 0 1000 4.5 21.50 29.00 4 20.5
9 12   Szweda, Maksymilian 0 1000 4.5 17.50 25.00 4 17.5
10 24   Grobelski, Jakub 0 1000 4.5 17.50 25.00 4 16.5
11 25   Mulski, Marcin 0 1000 4.5 15.00 21.00 4 16.0
12 20   Żywiczka, Adam 0 1000 4.0 19.00 29.00 4 16.0
13 30   Stanowska, Julia 0 1000 4.0 18.50 26.00 4 18.0
14 13   Domagalski, Krzysztof 0 1000 4.0 18.50 25.50 4 15.0
15 36   Nyga, Szymon 0 1000 4.0 15.50 22.00 4 16.0
16 4 V Kroczka, Jagoda 0 1100 3.5 22.50 30.00 3 18.0
17 32   Osmański, Piotr 0 1000 3.5 19.50 27.00 2 16.0
18 18   Wiśniewski, Jakub 0 1000 3.5 19.00 28.50 2 15.5
19 22   Adamski, Bartosz 0 1000 3.5 17.00 23.50 3 12.5
20 37   Wójcikowska, Martyna 0 1000 3.5 14.50 20.00 2 9.0
21 10   Głuchowski, Łukasz 0 1000 3.0 17.00 24.00 3 11.0
22 38   Korzeniewski, Kacper 0 1000 3.0 15.00 20.50 3 12.0
23 8   Czyżak, Igor 0 1000 2.5 17.50 24.00 2 9.5
24 31   Frankowski, Miłosz 0 1000 2.5 17.00 23.00 0 11.5
25 6   Dworczyk, Piotr 0 1000 2.5 16.00 22.00 2 11.0
26 19   Juźków, Jan 0 1000 2.5 15.00 21.50 2 9.5
27 34   Szweda, Franciszek 0 1000 2.5 15.00 21.50 1 9.0
28 35   Wiśniewska, Anna 0 1000 2.5 14.00 19.50 0 8.5
29 26   Beifus, Sebastian 0 1000 2.5 12.50 19.00 0 9.0
30 17   Macikowska – Mokhtar, Sara 0 1000 2.5 12.50 18.00 1 7.5
31 23   Lawęcki, Filip 0 1000 2.5 11.50 16.50 0 8.0
32 21   Czarnowski, Jan 0 1000 2.0 13.00 19.50 0 5.5
33 33   Król, Miłosz 0 1000 1.5 17.50 25.00 1 8.5
34 16   Sudziński, Witold 0 1000 1.5 16.50 23.50 1 9.5
35 7   Wójcikowski, Kacper 0 1000 1.5 13.50 19.50 0 7.0
36 11   Jackowiak, Anna 0 1000 1.0 16.50 24.00 1 6.0
37 5   Stapf, Nina 0 1000 0.0 15.00 22.50 0 0.0
37 28   Kierzkowska, Ola 0 1000 0.0 15.00 22.50 0 0.0