czyli wykaz imprez, w których plują zagrać zawodnicy Baszty Żnin)

 

17.03 Mistrzostwa Województwa Old Boyów – Włocławek(Zygmunt Majdan i Bernard Grylewicz)
06.04 „Pierwsze kroki przyszłych mistrzów” – Białe Błota
07.04 Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w szachach szybkich – Nakło
20.04 Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Przedszkolaków – Białe Błota
21.04 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa w szachach błyskawicznych – Chełmża
03.05 Turniej Szachowy w Nakle
02.05 XIII Euro-Szachy Talenty 2013 – Bydgoszcz
04-17.05 Indywidualne Mistrzostwa Europy w szachach – Legnica
24-26.05 Drużynowe Mistrzostwa Polski – Ekstraliga, I sesja
08-09.06 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych – Bydgoszcz
08.06 Turniej szachowy dla dzieci do lat 14 – Bydgoszcz
21-23.06 Mistrzostwa Polski Amatorów – Wrocław
29-30.06 XXII Memoriał im. Adolfa Anderssena – Wrocław
01-09.07 Międzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wrocław – Wrocław
10-18.07 XXVII Międzynarodowy Turniej im. Tadeusza Gniota – Police
10-16.07 XX Międzynarodowy Turniej Szachowy – Kowalewo Pomorskie
01-04.08 Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych
08-14.08 66. Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego – Nakło
30.08-01.09 Drużynowe Mistrzostwa Polski – Ekstraliga, II sesja
07-15.09 Drużynowe Mistrzostwa Polski – II liga – Poronin
20-22.09 Drużynowe Mistrzostwa Polski – Ekstraliga, III sesja
21-22.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Młodzików – Bydgoszcz
05-12.10 Eliminacje strefowe do finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików
13.10 Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w szachach szybkich
27.10 Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich
13-15.12 Mistrzostwa Europy w szachach szybkich i błyskawicznych – Warszawa
16-17.03 Niemiecka Bundesliga (Andriy Maksymenko – SF Berlin 1903, Paweł Jaracz – SG Trier, Mirosław Grabarczyk i Marcin Krysztofiak – SV Griesheim)
21-24.03 Austriacka Bundesliga (Andriy Maksymenko – ASVO Wulkaprodersdorf)
23-24.03 Czeska Ekstraliga (Bartłomiej Heberla, Rapid Pardubice)
05-07.04 Niemiecka Bundesliga (Andriy Maksymenko – SF Berlin 1903, Paweł Jaracz – SG Trier, Mirosław Grabarczyk i Marcin Krysztofiak – SV Griesheim)